Erkekliğini Konuşturan Blog

Uwell Caliburn G Coil Kaç Tüp Vardır?

0 75

 

uwell caliburn g coil serisi elektronik sigaraları doldurulabilen tanka sahip olan ve son zamanların en fazla satış rakamlarına ulaşan ürünler arasında fazlaca dikkat çektiğini hemen söyleyebiliriz. Bunun en büyük sebebi ise tabi ki kalitesi… Bu kalitesi ile birlikte kullanıcılarına uzun ve sağlıklı tüketim için ideal üretimler yapan firma son olarak caliburn serisi üretimlerine geçti ve hedeflerine büyük oranda ulaştı. Bu seri de sigaralar da ise merak edilen diğer husus; kullanılan ve üretim de pakete konulan tüp miktarı sayısı? Evet caliburn serisinde kullanılan tüp sayısı tam 4 adet ve her tüm tankın tamamını doldurabiliyor böylece uzun tüketim imkanı sağlıyor.

Pod Mod Özellikleri Nelerdir?

Gelelim elektronik sigaralarda merak edilen sorulardan pod mod özelliklerine… Pod Mod öncelikle ilk çıkan sigarların aksine daha fazla doyum sağlıyor. Bu ise hem düşük tüketimi sağlıyor hem de doyurucu özelliği ile etki imkanı sağlıyor. Aynı zamanda haz noktasında da artık daha fazla etkiye sahip.

Doldurulabilir ve sağlam dayanıklı çinkolardan üretildiğini de hemen akabinde söyleyelim. Tek kullanımlık tüpleri ile kullanıcılarına hem uzun ömürlü kullanım sağlıyor hem de olası sağlık risklerini de en aza indirgiyor. Sizde elektronik sigara ürünlerini incelemek için ve bu ürünlere sahip olmak için sitemize uğrayabilirsiniz. Ayrıca söz konusu ürünlerin tüp ve diğer aksesuarları da sitemizde mevcuttur. Özellikle tavsiye ettiğimiz uwell caliburn g serilerinde kampanyamızın başladığını da yeri gelmişken hatırlatalım…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.