Erkekliğini Konuşturan Blog

Tesettür Kombin Önerileri

0 100

Tesettürlü ya da tesettürsüz fark etmeksizin kadınların moda anlayışları birbirine benzememektedir. Bu neden yüzünden tesettür kombin yapımlarında da diğer kombin yapımlarında da markalar olabildiği kadar esnek hareket etmeye çalışmaktadır. Kombin önerilerinde eteklerden pantolonlara uzun tuniklerden kısa olanlara kadar hemen her türlü öneri bulunmaktadır. Siz de öneriler aracılığı ile kendi tarzınızı yansıtan parçalara sahip olabilirsiniz.

Tesettürlü olan hanımlar için tesettür elbise modelleri günlük yaşamda da iş yaşamında da kurtarıcı olan parçalardan biridir. Bir şal ile kombin yapılabilen bu tür elbiseler kullanım açısından da sahiplerini rahat ettirmektedir. Elbiselerin tesettürlü hanımlara özel olarak üretilmesinin farklı avantajları bulunmaktadır. Örneğin pek ok elbisede astar kısmının da uzun tutulması bu nedenden kaynaklanmaktadır. Böylelikle hanımlar ince kumaşı olan elbiseleri de gönül rahatlığı ile tercih edebilmektedir.

Tesettür Takımlar

Tesettür takım modelleri de en az elbiseler kadar kurtarıcıdır. Ürünler eşli şekilde satışa sunulduğu için elbiselerdeki gibi bir şal veyahut eşarp ile kombin edilebilmektedir. Takımlar spora özel olarak da üretilmektedir. Özel kumaşlardan tasarlanan bu tür takımlar sayesinde tesettürlü olan hanımlar da rahat şekilde sportif aktiviteleri yapabilmektedir. Takımlar şık davetlere uygun olacak modelleri de içlerinde barındırmaktadır. Şık olan takımlarda taş kullanımı öne çıkmaktadır. Aynı zamanda bu tür takımlarda etek ve ceket tercih oranları yüksektir. Alternatifler çok olduğundan tercihler kişilerin zevklerine kalmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.