Erkekliğini Konuşturan Blog

Samsun Dövme ve Piercing

Antalya Dövme Sanatçısı: Cemrecan Üzgün
0 94

Samsun dövme işi ile uğraşan büyük sanatçıların kendilerine ait salonlarının olduğu şehirlerden biridir. Salonlar büyüklük ya da yoğunluk durumlarına göre randevulu olarak çalışmaktadır. Bunun yanı sıra kişiler gittikleri anda dövme yaptırmak zorunda da değildir. Unutulmamalıdır ki dövme kalıcı bir işlemdir. Bundan kaynaklı olarak özellikle ilk kez dövme yaptıracak olanların ilk olarak salonlarla görüşmeye gitmeleri önerilmektedir.

İlk kez dövme yaptıracak olanlar için Samsun Atakum dövme piercing hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Salonlarda daha önce de belirtildiği üzere alanında uzman kişiler görev yapmaktadır. bu neden yüzünden kişiler merak ettikleri soruların yanıtlarını kısa süre içerisinde temin edebilmektedir. Üstelik sorular yanıtlandıktan sonra dövme yaptırmaktan vazgeçmenin veyahut bir süre daha düşünmenin herhangi bir sakıncası da bulunmamaktadır.

Dövme ve Piercing

Dövme konusunda da piercing konusunda da işi yapanlar bireylere özel öneriler bulunmaktadır. Dövmede istenen dövmenin şekli ve ten rengi, dövmenin vücudun hangi bölümüne yapılması gerektiğini değiştirebilmektedir. Piercing konusu için de aynı durum geçerlidir. Vücut tiplerine uygun olmayan piercing modelleri bulunmaktadır. Atakum dövme yaptırmak isteyenler bu konu hakkında da uzmanlardan destek alabilmektedir. Özellikle kulak tileri herkeste değişiktir. Bu da her kulak piercing modelinin herkeste aynı neticeyi vermesine engel olmaktadır. Siz de piercing ya da dövme yaptırmadan önce uzman görüşü alarak en iyi neticelere sahip olmayı garantileyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.