Erkekliğini Konuşturan Blog

Erkeklere Çekici Gelen Kadınlar

0 116

Yapılan araştırmalarda erkeklerin kadınların hangi özelliklerinden etkilendikleri ve hangi kadınların daha çekici oldukları ortaya çıkarılmıştır. Bir erkeğe göre dürüstlük ön plandadır. Ayrıca dedikodu meraklısı olmayan bir kadın da en çok istenen kadın olmayı sağlayabilir. Günümüzde erkeklerin büyük bir çoğunluğu dedikodu yapmayan bir kadın ister. Özgüven sahibi olan kadınlarda oldukça ilgi çekici olur. Erkeklere çekici gelen kadınlar kendilerine güvenen ve kendilerine baklan kadınlar olur. Zaten bir erkeği etkileyecek olan kadının öncelikle kendisine güvenmesi gerekir. Erkekler için en önemli noktalardan biri ise pozitif enerjidir. Etrafına pozitif enerji saçan ve olumsuz davranışlarda bulunmayan kadınlar erkeklere çekici gelen kadınlar olurlar.

Erkek için en önemli konulardan birisi güven konusudur. Erkekler karşılarında ki kadınlara güvenmeyi isterler. Yapılan araştırmalarda oldukça yüksek bir oy alan güven konusu kadınların erkekler tarafından tercih edilmelerini sağlayan çok önemli bir konudur. Güzel bir gülümsemeye sahip olan kadınlar da erkekleri oldukça kolay bir şekilde etkileyebilir. Bir kadın kullanacağı ses tonu ile yumuşak ve etkileyici bir tavra sahip olabilir. Ses tonunun erkekler üzerinde oldukça etkileyici bir etkisi vardır. Bu sebeple kadınların kullanacakları ses tonları ile erkekleri etkileme şanları olur. Erkekler kadınlarda kadınsı bir duruş isterler. Kadınsı duruş ile seksi olma konusunu ayırt edebilen kadınlar mutlu olma şansına kavuşabilirler. Hassas ve yumuşak olabilen kadınlar dişiliklerini kullanarak erkekleri etkileyebilirler.

Kendi kararlarını alabilen kadınlar erkekler tarafından daha fazla ilgi görürler. Özgüven sahibi olacak olan kadınlar başkalarına bağımlı olmayacakları için dik durma şansına sahip olacak ve daha fazla dikkat çekebileceklerdir. Kadınların samimi ve dürüst olmaları ve bunları karşılarında bulunan erkeklere yansıtmaları da oldukça önemlidir. Dürüst olan kadın güvenilir, samimi olan kadın ise içten davranacağı için erkekleri etkileme konusunda etkili olurlar. Yapılan araştırmalara göre erkeklere çekici gelen kadınlar dürüst ve samimi olan kadınlardır. Kadınların erkekler ile yapacakları ilk bakışma da çok önemlidir.

Göz kontağı kuracak olan kadınlar bakışları ile erkekleri etkileyebilirler. Vücut hatları da erkekler için önemli bir özellik olmasından dolayı, kadınların vücutlarına da bakmaları gerekir. Kıvrımları iyi olan bir kadın erkekleri dişilikleri ile kolayca etkileyebilir. Erkeklerin en çok dikkat ettikleri bölge kadınların dudaklarıdır. Dudak bakımına dikkat eden kadınlar da erkekleri etkileme konusunda başarılı olabilirler. Erkekler tüm bu özelliklere dayanarak yaptıkları seçimler ile kadınları ortalamanın altında veya ortalamanın üstünde olarak gruplandırabilir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.