Erkekliğini Konuşturan Blog

Dikmen Pideci ve Kebapçıları

0 44

Ülkemizde gerek iş yemeklerinde olsun gerekse aile yemeklerinde olsun kebapçılar sıklıkla tercih edilmektedir. Bu neden yüzünden pide ve kebapçıların pek çok farklı türü bulunmaktadır. Kimileri daha eski yöntemler üzerinden satış yaparken kimileri kendilerini modern restoran haline getirmiştir. Dikmen kebapçı ve pidecileri de bu şekilde açıklanmaktadır. Siz de kendi tercihleriniz çerçevesinde hangi noktayı seçeceğinize rahat bir şekilde karar verebilirsiniz. Üstelik artık kararlarda internet başlığından da yardım talep edilmesi mümkündür.

İnternet üzerinden ya da direk mobil olarak pek çok farklı uygulamaya erişim sağlanabilmektedir. Uygulamalar ikamet edilen ya da gidilmek istenen bölgedeki restoranların puanlama ve yorumlarını bulundurmaktadır. Örneğin Dikmen pideci kararı veremeyenler için daha önce pidecilere gitmiş olanların yorumları yardımcı olabilmektedir. Kişiler restoranları ya da kafeleri gerek fiyatları gerekse lezzetleri üzerinden puanlayarak onlara belli yıldızlar kazandırmaktadır.

Mozaik Kebap

Uzun zamandan bu yana hizmet veren ve bahsedilen yıldız değerleri yüksek olan kebapçılardan biri olarak Mozaik Kebap Sokullu gösterilebilmektedir. Bahsedilen kebapçıda yerel lezzetler en doğal ve güzel halleri ile sunulmaktadır. Üstelik burası çorbaları ile de iddialıdır. Mercimekten işkembeye kadar pek çok çorba türü ana yemek öncesinde içilebilmektedir. Çorbalardan sonra kebap yemek istemeyenlere pide ve tavuk olmak üzere çeşitler sunulmaktadır. Tatlı konusunda da klasiklerden giden kebapçıda en çok tercih edilen tatlıların başında künefe gelmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.