Erkekliğini Konuşturan Blog

Chat Siteleri İçin Tavsiyeler

0 88

Güzel bir söz de mobil sohbet sitelerinde, profile farklı bir dikkat çekicilik katmaktadır. Ancak bu sözlerin klişeleşmiş “yollar gidişime, kızlar duruşuma hasta” gibi kamyon arkası yazılar olmamasına dikkat etmek gerekmektedir. Çünkü bu tür sözler klişeleşmiştir, her yerde kullanılıyordur ve bu nedenle de karşınızdaki kişi sizi önemsemeden geçer ve istediğiniz sohbet ortamı kurulamaz. Daha orijinal, biraz duygusal ya da eleştirel bir söz, daha ideal olmaktadır. Bu sayede rahatlıkla karşınızdaki kişiyi etkileyebilir, dikkatini çekebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Konuşurken Karşındakini Nasıl Etkilersin?

Gelelim işin en civcivli kısmına. Güzel bir profil, sonrasında da eşleşmeyi tamamladıktan sonra mobil online sohbet aşamasına geldik. Burası en önemli aşamadır.

İyi bir sohbetten kasıt, havadan sudan konuşarak başlamak ve sonrasında karşınızdaki kişinin ilgi alanlarına doğru sohbeti yönlendirmektir. Burada en önemli unsurlardan bir tanesi kesinlikle bilmediğiniz konuda değil, bildiğiniz konu var ise yorum yapmanızdır. Zira karşıdan gelen bir soru doğrultusunda zor duruma düşmeniz mümkün hale gelebilmektedir.

Siz de arkadaş edinmek ya da sevgili bulmak istiyorsanız, sohbet odaları sitesi hizmeti veren internet sitelerinden yararlanabilir ve belki de hayat arkadaşınızı bulabilirsiniz. Chat odaları bu anlamda fazlası ile etkilidirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.